http://www.saskwesthockey.com/: 2019/20 SHA Provincials
Wilkie Outlaws (B)
1st Round
vs Outlook Ice Hawks (SVHL)
Game 1: Outlook 1 at Wilkie 8
Game 2: Wilkie 10 at Outlook 1
Wilkie wins series 2-0
 
North Semi
vs Leroy Braves (LLHL)
Game 1: Leroy 2 at Wilkie 5
Game 2: Wilkie 5 at Leroy 2 
Wilkie wins series 2-0
 
North Final
vs Kindersley Sr Klippers (SWHL)
Game 1: Kindersley 7 at Wilkie 6 (OT)
Game 2: Friday March 13th in Kindersley at 8:30pm
Game 3: Sunday March 15th in Wilkie 7:30pm (if needed)
Kindersley leads 1-0

Kindersley Sr Klippers (B)
North Semi
Lucky Lake Lakers (SVHL)
Game 1: Kindersley 5 at Lucky Lake 4 (OT)
Game 2: Lucky Lake 3 at Kindersley 8
Kindersley wins series 2-0
 
North Final
vs Wilkie Outlaws (SWHL)
Game 1: Kindersley 7 at Wilkie 6  (OT) 
Game 2: Friday March 13th in Kindersley at 8:30pm
Game 3: Sunday March 15th in Wilkie 7:30pm (if needed)
Kindersley leads 1-0
 
Biggar Nationals (C)
1st Round
vs Kinistino Tigers (Wheatland HL)
Game 1: Biggar 2 at Kinistino 1
Game 2: Kinistino 2 at Biggar 4
Biggar wins series 2-0
 
North Semi
vs Birch Hills Blackhawks (TRHL)
Game 1: Birch Hills 6 at Biggar 5 (2OT)
Game 2: Biggar 2 at Birch Hills 5 
Birch Hills wins series 2-0

Luseland Mallards (D)
1st Round
vs Beechy Bombers (SVHL)
Game 1: Beechy 8 at Luseland 2
Game 2: Luseland 2 at Beechy 12 
Beechy wins series 2-0

Macklin Mohawks (D)
1st Round
vs Kyle Elks (SVHL)
Game 1: Macklin 2 at Kyle 5
Game 2: Kyle 6 at Macklin 2
Kyle wins series 2-0

Unity Miners (C)
1st Round
vs Birch Hill Blackhawks (TRHL)
Game 1: Birch Hills 4 at Unity 3 (OT)
Game 2: Unity 1 at Birch Hills 5
Birch Hills wins series 2-0
 
Hafford Hawks
Did Not Enter
 
Edam 3 Stars (D)
1st Round
vs St Walburg Eagles (Sask/Alta HL)
Game 1: St. Walburg 3 at Edam 2
Game 2: Edam 6 at St. Walburg 0
Game 3: St. Walburg 4 at Edam 0 
St Walburg wins series 2-1

Kerrobert Tigers (D)
1st Round
vs Debden Jets
Game 1: Kerrobert 6 at Debden 10 
Game 2: Debden 6 at Kerrobert 5 (OT)
Debden wins series 2-0
 
Eatonia Huskies (C)
1st Round
vs Hodgeville Huskies (Notekeu HL)
Game 1: Hodgeville 6 at Eatonia 3
Game 2: Eatonia 2 at Hodgeville 8 
Hodgeville wins series 2-0
 
 

Friday, November 13th at 8:30PM
Kindersley Sr Klippers vs. Unity Miners

Saturday, November 14th at 7:30PM
Unity Miners vs. Kindersley Sr Klippers

Friday, November 20th at 8:00PM
Kindersley Sr Klippers vs. Macklin Mohawks

Saturday, March 7th
Macklin Mohawks 4 vs. Wilkie Outlaws 6
Box Score

Tuesday, March 3rd
Hafford Hawks 1 vs. Wilkie Outlaws 2
Box Score

Thursday, February 27th
Wilkie Outlaws 2 vs. Hafford Hawks 7
Box Score

North/East Division
TEAM GP W L OL TP
Nationals 0 0 0 0 0
Stars 0 0 0 0 0
Hawks 0 0 0 0 0
Outlaws 0 0 0 0 0
South/West Division
TEAM GP W L OL TP
Tigers 0 0 0 0 0
Klippers 0 0 0 0 0
Mohawks 0 0 0 0 0
Miners 0 0 0 0 0